NASZA MISJA

Najważniejsze dla nas są dzieci. Ich bezpieczeństwo oraz dobra zabawa. Dzięki „KS MANHATTAN27” Twoje dziecko rozwinie swoje umiejętności w różnych dziedzinach sportu od paintballu, piłki nożnej, siatkówki po szachy.

Mając świadomość jak siedzący tryb życia dopada nas i nasze dzieci w szkolnej ławce, przed komputerem, przed TV, konieczne jest aby w sposób przemyślany włączyć sport w życie naszych dzieci.

Nie od dziś wiadomo jak aktywność sportowa wpływa na zdrowie fizyczne i psychiczne, jak rozwija charakter, uczy współzawodnictwa, ale też współdziałania. Od 25 lat sprawdza nam się ta formuła wypoczynku i sportowego wychowania. Potrafimy to robić dobrze!

Czy chcesz, żeby Twoje dziecko nauczyło się zdrowej sportowej rywalizacji?

Czy chcesz, żeby Twoje dziecko potrafiło pracować w zespole?

Zajęcia na wyjazdach letnich i zimowych z „KS MANHATTAN27” pomogą mu w tym!
Twoje dziecko pojedzie raz i będzie chciało jechać znów! Mamy najciekawszy repertuar gier i zabaw prowadzonych przez doświadczonych instruktorów-nauczycieli wychowania fizycznego.
Każdy do domu wraca z dyplomem, a najlepsi z medalami i statuetkami MISTRZA SPORTU.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

W przypadku zainteresowania lub jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. Postaramy się odpowiedzieć wyczerpująco na wszystkie pytania dotyczące kwestii, które Państwa interesują.